Hmmm.cz  » Krása a zdraví » Kosmetika » Dětská kosmetika   (dětská kosmetika)

Dětská kosmetika - Hmmm.cz - Cannabis Pharma-DermNalezeno 9 produktů
> <
Dětská kosmetika - Cannaderm Dětský šampon Robátko 150 ml

Cannaderm Dětský šampon Robátko 150 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Robátko speciální dětský šampon obsahuje jemné a šetrné mycí látky obohacené o výtažky z konopného semínka, měsíčku a allantoinu pro mytí dětských vlasů a vlasové pokožky. Šampon neobsahuje syntetická barviva, parfémy ani konzervanty nebo minerální oleje, je proto velmi vhodný pro péči o jemné dětské vlasy nebo velmi citlivou vlasovou pokožku. Jemná pěna myje šetrně, ale důkladně, bez podráždění nebo vysušení. Extrakty z konopného semínka a z měsíčku zaručují okamžitou obnovu ochr Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Skladem
Od
161 Kč
Hlídat cenu
SROVNÁNÍ CEN
Dětská kosmetika - CANNADERM Bio Dětský krém Robátko 75 g

CANNADERM Bio Dětský krém Robátko 75 g

1
2
3
4
5
  (0,0)

Robátko krém pro každodenní ošetřování pokožky obličeje a těla u dětí nebo u dospělých s velmi citlivou pokožkou. Jemná, přírodní receptura krému je vhodná i pro nejmenší děti. Snadno se roztírá, rychle se vstřebává, výborně zvláčňuje a zjemňuje pokožku. Krém účinně obnovuje a posiluje ochranný kožní plášť, díky kterému je pokožka hladší, pevnější a lépe chráněná proti vzniku drsných, suchých míst na pokožce např. při projevech atopického ekzému nebo lišejů. Účinné látky: bioaktivní konopný Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
193 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - CANNADERM Bio Dětský krém Robátko 75 gVWFRekYwc0dXOWJTUW9zVDJJNTFRSkxSYWI4b0pIYUd0WmRjT2RQcStXbTI4Y0tCYXBqb01rYzAwdHlsT3R0UzVjcU11Z0hmcVlYbUpvVTdKRlBEYXc9PQ
Dětská kosmetika - CANNADERM Bio Zklidňující krém Ph 4.6 Robátko 50 g

CANNADERM Bio Zklidňující krém Ph 4.6 Robátko 50 g

1
2
3
4
5
  (0,0)

Robátko zklidňující krém pro lokální ošetřování svědivých míst na pokožce dětí nebo dospělých s velmi citlivou pokožkou. Přírodní receptura krému s mírně kyselým pH je vhodná i pro nejmenší děti. Snadno se roztírá a rychle zmírňuje projevy svědění, pálení, zarudnutí pokožky. Ideální krém pro doplňkovou péči při akutních problémech se svěděním kůže, při projevech atopického ekzému, štípnutí hmyzem, kopřivce apod. Používejte pouze pro místní ošetření svědící pokožky, několikrát denně dle pot Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
193 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Dětská kosmetika pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

dětská kosmetika

 

Dětská kosmetika - CANNADERM Bio Dětské mléko Robátko 150 ml

CANNADERM Bio Dětské mléko Robátko 150 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Robátko dětské mléko pro každodenní péči o pokožku dětí nebo dospělých s velmi citlivou pokožkou. Přírodní receptura mléka je vhodná i pro nejmenší děti. Velmi snadno se roztírá, rychle se vstřebává, perfektně zvláčňuje a zjemňuje pokožku. Ideální pro péči o pokožku těla i obličeje po koupeli. Mléko výrazně obnovuje a posiluje ochranný kožní plášť, díky kterému je pokožka hladší, pevnější a lépe chráněná proti vzniku drsných, suchých míst na pokožce, lišejů nebo opruzenin. Účinné látky Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
189 Kč
Dětská kosmetika - CANNADERM Bio Dětský olej Robátko 100 ml

CANNADERM Bio Dětský olej Robátko 100 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Robátko dětský olej z čistého konopného a hroznového oleje, s vitamíny A a E pro celodenní ošetření jemné dětské nebo citlivé pokožky. Kombinace přírodních olejů a vitamínů výrazně přispívá k regeneraci jemné, citlivé pokožky a působí preventivně proti vysušování, vzniku opruzenin, ekzémů, lišejů a drsných, suchých míst. Olej lze použít také pro jemnou masáž, malé množství oleje lze přidat i do koupele. Jak používat: Olej rozetřete v dlaních a jemně vmasírujte do pokožky. Dětský olej je vho Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
179 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - CANNADERM Bio Dětský olej Robátko 100 mlU3R1Q0V2LzBVRDN5aW9TNmdzbEVBM2NHYllSNFIwNlBBTHFaWkthNjRHY29Qci9XV1l3LzVvWGo0Kyt1dXFNUWNMNHFlcGdWQUlUT3NuVlVyYlJqdkE9PQ
Dětská kosmetika - CANNADERM Mycí pěna Robátko 180 ml

CANNADERM Mycí pěna Robátko 180 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Robátko - mycí pěna s obsahem čistého konopného oleje a s glycerinem pro jemné, šetrné mytí citlivé a dětské pokožky. Mycí pěna obsahuje velmi šetrné mycí látky, jemně, ale účinně odstraňuje povrchové nečistoty z pokožky bez podráždění nebo vysoušení. Pěna je vhodná i pro mytí velmi citlivé pokožky, obličeje a očních partií. Pokožka je po umytí vláčná, jemná a zklidněná. Jak používat: Mycí pěnu dobře protřepejte, naneste malé množství pěny na vlhkou pokožku a krouživými pohyby rozetřete. Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
244 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Dětská kosmetika - CANNADERM Bio ochranný krém s OF Robátko 50 g

CANNADERM Bio ochranný krém s OF Robátko 50 g

1
2
3
4
5
  (0,0)

Ochranný krém s přidaným minerálním UV filtrem pro celodenní péči o pokožku dětí a dospělých s velmi citlivou pokožkou v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Přírodní receptura krému bez obsahu vody vyhovuje i pro nejmenší děti. Obsažené účinné látky aktivně chrání pokožku a zabraňují jejímu vysychání a podráždění. Pokožka je ihned po aplikaci krému vláčnější, jemnější a vytvořený lipidový film ji perfektně chrání před nepřízní počasí, chladem, větrem a působením vlhkosti. Krém je ide Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
179 Kč
Dětská kosmetika - CANNADERM Bio Robátko krém proti opruzeninám 75 g

CANNADERM Bio Robátko krém proti opruzeninám 75 g

1
2
3
4
5
  (0,0)

Robátko krém proti opruzeninám pro ošetřování citlivé dětské pokožky při každé výměně plenek. Přírodní receptura krému neobsahuje vodu, syntetická barviva, parfémy ani konzervanty, vazelínu nebo minerální oleje. Díky absenci vazeliny nezamezuje krém přístupu vzduchu k pokožce a vyhovuje tak nárokům péče o nejmenší děti. Krém se dobře roztírá a rychle vytváří na pokožce jemný ochranný film, který ji chrání proti působení vlhkosti, vzniku opruzenin a plenkové dermatitidě. Účinné látky: bio Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
183 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - CANNADERM Bio Robátko krém proti opruzeninám 75 gRHNqelN1RmFhSDZOaXF4ZGphNlN2U3R1R2xCampxbnlKSXNxSDNiSnB2TkJHWnFRNlJUUmdET3IzRk1ZYlJKRlpZSDIyaGVwY3pTck5YL0ZxTDlmOFE9PQ
Dětská kosmetika - Cannaderm Mycí pěna Robátko 180ml

Cannaderm Mycí pěna Robátko 180ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Robátko - mycí pěna s obsahem čistého konopného oleje a s glycerinem pro jemné, šetrné mytí citlivé a dětské pokožky. Mycí pěna obsahuje velmi šetrné mycí látky, jemně, ale účinně odstraňuje povrchové nečistoty z pokožky bez podráždění nebo vysoušení. Pěna je vhodná i pro mytí velmi citlivé pokožky, obličeje a očních partií. Pokožka je po umytí vláčná, jemná a zklidněná. Jak používat: Mycí pěnu dobře protřepejte, naneste malé množství pěny na vlhkou pokožku a krouživými pohyby rozetřete. Poko Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
239 Kč


> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

Parametry produktů

Hlavní vůně Hlavní vůně
Hlavní vůně
Typ Typ
Typ
Typ pleti Typ pleti
Typ pleti
Typ vlasů Typ vlasů
Typ vlasů
Určení Určení
Určení
Vedlejší vůně Vedlejší vůně
Vedlejší vůně
Filtrace v katalogu

od
do
Možnosti prodejny
Výrobci
Další možnosti

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen