Hmmm.cz  » Krása a zdraví » Kosmetika » Dětská kosmetika   (dětská kosmetika)

Dětská kosmetika - Hmmm.cz - Topvet MVDR.Jiří PantůčekNalezeno 8 produktů
> <
Dětská kosmetika - Topvet Pedicap OL - dětský vlasový olej 100 ml

Topvet Pedicap OL - dětský vlasový olej 100 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

PEDICAP OL - dětský vlasový olej - bezpečný a účinný příravek omezující výskyt vší  ve vlasech Přípravek je určen k ošetření pokožky hlavy a vlasů. Lze jej také použít ke zlepšení kvality vlasů a pokožky hlavy. Vhodné při zvýšené lomivosti vlasů, při svědivosti pokožky hlavy, výskytu lupů a při nadměrném maštění vlasů. POZOR! APLIKUJTE POUZE NA SUCHÉ VLASY! Složení: 100ml přípravku obsahuje: Účinné látky: Cocois oleum raffinatum, Cananga odorata, Pimpinella anisum L. Pomocné látky: Prunus du Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
159 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Dětská kosmetika - Topvet Pedicap OL vlasový olej 100 ml+ ED vlasový šampon 200 ml

Topvet Pedicap OL vlasový olej 100 ml+ ED vlasový šampon 200 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

PEDICAP OL + ED - vlasový olej + šampón PEDICAP OL slouží pro kompletní odstranění vší - k léčbě Pediculosis capitis, pediculosis pubis (veš dětská, veš muňka). Pedicap OL je přírodní, nejedovatý prostředek na odvšivení vhodný i pro děti od 3 let, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje insekticidy. Určen pro všechny typy vlasů a všechny styly úprav. PEDICAP ED slouží k ošetření pokožky hlavy a vlasů. Bezpečný a účinný přípravek omezující výskyt vší ve vlasech. Lze jej také použít ke zlepšení kva Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
259 Kč
Dětská kosmetika - Topvet Pedicap OL - dětský vlasový olej ampulky 6x15 ml

Topvet Pedicap OL - dětský vlasový olej ampulky 6x15 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

PEDICAP OL AMPULKY - dětský vlasový olej - bezpečný a účinný přípravek omezující výskyt vší  ve vlasech Přípravek je určen k ošetření pokožky hlavy a vlasů. Lze jej také použít ke zlepšení kvality vlasů a pokožky hlavy. Vhodné při zvýšené lomivosti vlasů, při svědivosti pokožky hlavy, výskytu lupů a při nadměrném maštění vlasů. Návod k použití: 1Přípravek aplikujte přísně na suché vlasy! Dle délky vlasů použijte 1 -3 ampulky pro jednu aplikaci. Pedicap OL důkladně naneseme na celý povrc Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
159 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - Topvet Pedicap OL - dětský vlasový olej ampulky 6x15 mlV1AvT1dLeEt0U0pVMkQwdStidjhmWERFMzVtTWcxVElOblp5Vjhzc1FDNU8vNUhhSFhMZ2JuaktNQmYzT3EwRDEzS2JWRlI1cWlsRkhWYTRVS0JJK0E9PQ

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Dětská kosmetika pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

dětská kosmetika

 

Dětská kosmetika - Safari Topvet Dětské pleťové mléko 250 ml

Safari Topvet Dětské pleťové mléko 250 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

SAFARI TOPVET - Dětské pleťové mléko šetrně pěstí jemnou a citlivou dětskou pokožku. Mléko chrání dětskou pokožku před zvýšenou stresovou zátěží velkých měst, ale i prachem a podobně. Mléko udržuje pokožku vláčnou a přirozeně hydratovanou. Přípravek je obohacený o aktivní výtažky z rostlin, pantenol, alantoin a měsíčkový olej. Neobsahuje syntetická barviva a ropné látky. Použití: mléko je určeno ke každodennímu použití. Naneste přípravek na pokožku a krouživými pohyby jemně vetřete. Doporu Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
129 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Dětská kosmetika - Safari Topvet Dětské tekuté mýdlo 250 ml

Safari Topvet Dětské tekuté mýdlo 250 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

SAFARI TOPVET - Dětské tekuté mýdlo šetrně pěstí jemnou a citlivou dětskou pokožku. Mýdlo čistí jemně a důkladně, aniž by vysušovalo a poškozovalo pokožku. Přípravek je obohacený o aktivní výtažky z rostlin, pantenol, alantoin a měsíčkový olej. Neobsahuje syntetická barviva a minerální oleje. Použití: mýdlo je určeno ke každodennímu použití. Naneste přípravek na pokožku a jemným masírováním napěňte. Po opláchnutí je pokožka hebká a hydratovaná. Doporučujeme používat rovněž k šetrnému mytí Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
129 Kč
Dětská kosmetika - Safari Topvet Dětský pleťový krém 50 ml

Safari Topvet Dětský pleťový krém 50 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Dětský pleťový krém šetrně pěstí jemnou a citlivou dětskou pokožku. Krém chrání dětskou pokožku před zvýšenou stresovou zátěží velkých měst, ale i prachem a podobně. Krém udržuje pokožku vláčnou a přirozeně hydratovanou. Přípravek je obohacený o aktivní výtažky z rostlin, pantenol, alantoin a měsíčkový olej. Neobsahuje syntetická barviva a ropné látky. Použití: krém je určen ke každodennímu použití. Naneste přípravek na pokožku a krouživými pohyby jemně vetřete. Doporučujeme používat rovně Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
129 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - Safari Topvet Dětský pleťový krém 50 mleW1PQitFby9yQlFqTzRWTXZHeGVJR2dReUJLRU1uaDIyRVJnQVlxTnZ2K0ZPTUxPOUJvWEFFRXNkY1ZCV1JneGQxVWt0dXlUNnpmMDljWjY0N1BCRlE9PQ
Dětská kosmetika - Safari Topvet Dětský pleťový olej 100 ml

Safari Topvet Dětský pleťový olej 100 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

SAFARI  TOPVET -  Dětský pleťový olej šetrně pěstí jemnou a citlivou dětskou pokožku. Olej chrání dětskou pokožku před zvýšenou stresovou zátěží velkých měst, ale i prachem a podobně. Olej udržuje pokožku vláčnou a přirozeně hydratovanou. Přípravek je obohacený o aktivní výtažky z rostlin a luxusní bylinné oleje. Neobsahuje parfémy, syntetická barviva a ropné látky. Použití: olej je určen ke každodennímu použití. Naneste olej na pokožku a jemně vetřete. Doporučujeme používat rovněž k šetrn Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
159 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Dětská kosmetika - Safari Topvet Dětský šampon a kondicionér 250 ml

Safari Topvet Dětský šampon a kondicionér 250 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

SAFARI TOPVET - Dětský šampon a kondicionér je určený pro každodenní mytí. Nevysušuje a nedráždí citlivou dětskou pokožku hlavy. Přípravek je obohacený o aktivní výtažky z rostlin, pantenol, alantoin a aloe vera. Neobsahuje syntetická barviva a minerální oleje. Použití: Naneste přípravek na vlásky a jemným masírováním napěňte. Po opláchnutí jsou vlásky hebké, lesklé a dobře se rozčesávají. Doporučujeme používat rovněž k šetrnému mytí vlasů u dospělých s citlivou pokožkou. Ingredients (INCI Nalezené v sekci Dětská kosmetika.

Vaše cena
129 Kč


> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

Parametry produktů

Hlavní vůně Hlavní vůně
Hlavní vůně
Typ Typ
Typ
Typ pleti Typ pleti
Typ pleti
Typ vlasů Typ vlasů
Typ vlasů
Určení Určení
Určení
Vedlejší vůně Vedlejší vůně
Vedlejší vůně
Filtrace v katalogu

od
do
Možnosti prodejny
Výrobci
Další možnosti

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen